...

Miś z róż cena

Miś z róż cena

Miś z Róż to przepiękny prezent na walentynki, Dzień Kobiet, urodziny czy Dzień Matki dlatego warto sprawdzić jego cenę. Cena misia z róż zależy od jego jakości, wielkości i sposobu wysyłki. Dzisiaj przeanalizujemy wszystkie powyższe aspekty.

Spis treści

Cena misia z róż, a jego jakość

Zacznijmy od analizy jakości i ceny misiów z róż. W intrenecie znajdziemy misie o różnej cenie i co za tym idzie również o różnej jakości. Często misie, które kupimy wyglądaj całkowicie inaczej niż na zdjęciach lub róże z misiów odpadają !

Jak wybrać zatem misia o wysokiej jakości w dobrej cenie? 

W Royal Roses oferujemy misie z róż o najwyżej jakości i w porównaniu do konkurencji oferujemy 30 dniową gwarancję satysfakcji, aby zapewnić Klientów o  jakości naszych wszystkich produktów. Oznacza to, że bez podania przyczyny można zwrócić misia w ciągu 30 dni, ale dobrze wiemy, że każda osoba będzie zachwycona z prezentu i już nie będzie się chciała z nim rozstać!

Cena misia z róż, a jego wielkość

Misie z róż są dostępne w dwóch wielkościach, co oczywiście przekłada się na ich cenę. Mały miś z róż, który ma 25cm wysokości jest tańszy niż jego większy odpowiednik duży miś z róż o wysokości 40cm. Różnice w cenie misiów mogą być nawet dwukrotne!

Warto również wspomnieć, że przy większym misiu jest większe pudełko prezentowe, a to ma wpływ jeżeli chcielibyśmy go wypełnić płatkami róż. Chcą wypełnić całe pudełko różami potrzebuje ich ponad 3000!

Breakable icon icon by Icons8
Darmowa dostawa

Dołącz do newsletter i otrzymaj kod na darmową dostawę!

Guarantee icon icon by Icons8
Gwarancja satysfakcji

Nasze produkty są najwyższej jakości dlatego oferujemy 30 dniową gwarancję satysfakcji!

Good Quality icon icon by Icons8
Wysokoa jakość

Wykorzystujemy tylko róże najwyżej jakości, która każda jest poddana selekcji!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo korzystając z najbezpieczniejszych bramek płatniczych!

Miś z róż cena

Cena misia z róż, a jego sposób wysyłki

Rose Bear jest sprzedawany z pudełkiem prezentowym. Zdarza się, że sklepy również doliczają opłatę za pudełko prezentowe. W naszym sklepie wszystkie misie w cenie posiadaj pudełko prezentowe wraz z przepiękną czerwoną kokardą. Pozwala to w razie potrzeby na bezpośrednią wysyłkę misia jako prezent – nie trzeba martwić się o jego pakowanie.
Dodatkowo każdego misia z róż można zasypać płatkami róż! Spowoduje to jeszcze większą niespodziankę!

Miś z róż cena - podsumowanie

Istnieje duża rozbieżność między cenami misiów dostępnych na rynku oraz ich jakością. Warto przy zakupie zwrócić uwagę na recenzje misiów oraz czy istnieje gwarancja satysfakcji.

Dołącz do naszego Royal Newsletter i otrzymaj -10% na wszystkie produkty oraz dostęp do strefy wyjątkowych cen!

[activecampaign form=1]

obserwuj nas w mediach społecznościowych

Zapraszamy na nasz Instagram i Facebook, gdzie możesz obserwować nas na bieżąco i oczywiście nie zapomnij się zapisać do naszego Royal Newsletter, w którym możesz otrzymać dodatkowe kody rabatowe!

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.