❤️PROMOCJA WAKACYJNA ❤️
-8% NA FLOWER BOX W KOLORZE BORDO Z KODEM: WAKACJE
d
h
m
s

 Darmowa dostawa od 199 zł

⏱ Wysyłka w 24h!

Kwiaty na Dzień Nauczyciela

Breakable icon icon by Icons8
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Good Quality icon icon by Icons8
Wysoka jakość

Starannie selekcjonujemy róże - tak aby każda była najwyższej jakości!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, korzystając z najbezpieczniejszych bramek płatniczych!

KWIATY NA DZIEŃ NAUCZYCIELA – JAK WYBRAĆ NIEZAPOMNIANY BUKIET?​

Kwiaty na dzień nauczyciela

Nauczyciele najczęściej pełnią ogromną rolę w życiu uczniów, przekazując im wiedzę i często zasiewając jakąś nową pasję czy zainteresowania wśród uczniów. Każdego roku, 14 października obchodzony jest w Polsce Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie Dniem Nauczyciela. Wtedy właśnie grono pedagogiczne ma swoje święto i otrzymuje upominki od uczniów, jako podziękowania za pracę włożoną w proces edukacyjny. Co więc kupić nauczycielom w ich szczególnym dniu, by sprawić im radość i okazać swoją wdzięczność?

Tradycyjny bukiet kwiatów ciętych na Dzień Nauczyciela

Zastanawiając się jaki bukiet wybrać dla nauczycieli, z pewnością trafioną i bezpieczną opcją będą tradycyjne kompozycje z roślin ciętych, dostępne w każdej kwiaciarni stacjonarnej. Takie kwiaty dla nauczyciela niemal zawsze będą dobrze przyjęte. Szczególnie popularne są klasyczne róże w każdym kolorze, ułożone chociażby w średniej wielkości pęczek. Bukiety wówczas wystarczy pięknie przyozdobić, by były gotowe do wręczenia jako kwiaty dla nauczycieli. W przypadku roślin ciętych, dobrym pomysłem będzie też bukiet kwiatów dla nauczyciela stworzony z gatunków mieszanych, przypominających idylliczną łąkę

Nie wiedząc jakie kwiaty dla nauczyciela poza tym wybrać, zwykły bukiet dla nauczyciela może zastąpić prezent w postaci kwiatów w doniczce. To prezent z pewnością bardziej trwały, ponieważ przy odpowiedniej pielęgnacji, kwiaty doniczkowe czasem żyją wiele lat. W dodatku wielu pedagogów preferuje właśnie taki prezent jako kwiaty na Dzień Nauczyciela, zamiast bukietu, który wkrótce będzie do wyrzucenia.

Wieczne kwiaty na dzień nauczyciela – wyjątkowy prezent dla wychowawcy

Kiedy potrzebny jest bukiet na Dzień Nauczyciela, na przykład dla wychowawcy lub innego pedagoga, warto rozważyć zakup flower box. To wyjątkowy upominek, składający się z odpowiednio przygotowanych wiecznych róż w ozdobnym pudełku, dzięki czemu całość jest już gotowym prezentem beż żadnych ingerencji. To niezwykle elegancki prezent dla nauczyciela, który na pewno zostanie w pamięci na długo.

Co ważne, taki flower box dla nauczyciela nie tylko zachowuje trwałość nawet przez dwa lata, ale jest też jednocześnie unikalną dekoracją niemal każdego wnętrza zarówno w domu, jak i na biurku nauczycielskim. Wieczne bukiety w dodatku nie wymagają pielęgnacji, więc będą również idealnym wyborem jako kwiaty na Dzień Nauczyciela dla pedagogów bardzo zapracowanych.

Flower box dla nauczyciela – jaki wybrać?

Tak elegancki prezent dla nauczyciela, jak flower box, prezentuje się wspaniale w każdym wydaniu. Warto jednak mimo wszystko wybrać pudełko możliwie największe, które pomoże przekazać, jak ważną rolę pełni w życiu nauczyciel. Jako wieczne kwiaty na Dzień Nauczyciela można wybrać na przykład róże białe, czerwone lub różowe.

Natomiast zastanawiając się jakie kwiaty dla nauczyciela mężczyzny wybrać, można sięgnąć po bukiet jedyny w swoim rodzaju, czyli flower box z niebieskich róż w czarnym opakowaniu. Tego typu uniwersalny upominek idealnie też nadaje się jako oryginalny prezent dla nauczyciela na święta albo jako pamiątkowy prezent na koniec roku szkolnego.

Użyj kodu, aby otrzymać 20 zł zniżki za szybki zakup powyżej 200 zł! Kup w ciągu 10 minut.

Kod wklej na stronie koszyka.

Otrzymaj 20 zł na zakupy!
1