BALONY Z HELEM

bALONY Z HELEM

Balony z helem zyskują w ostatnim czasie na popularności jako element dekoracyjny i idealnie sprawdzą się jako ozdoby na: przyjęciach urodzinowych, weselach, imprezach firmowych czy na Baby Shower. Nasze balony świetnie sprawdzą się również jako prezent, który sam w sobie zapewni niesamowite wrażenia! Sprawdź sam i zaskocz wszystkich!

Balony, które sprzedajmy są to balony foliowe nie lateksowe! Dzięki temu hel w balonach utrzymuje się znacznie, znacznie dłużej. Dla porównania balony lateksowe utrzymują hel tylko kilka godzin, a foliowe mogą unosić się w powietrzu nawet kilkanaście dni! Dodatkowo do każdego balony stosujemy substancję uszczelniającą, która ogranicza wydostawanie się helu. 

Balony z helem "Rose Gold"

Balony z helem Rose Gold w kolorze matowego różu to piękno samo w sobie. Obdaruj bliską osobę balonami z helem w kształcie serca wraz z dedykacją i stwórz niezapomniany moment, który długo będziecie pamiętać!

Zestaw balonów Rose Gold świetnie sprawdzi się jak dekoracja na przyjęcie urodzinowe, osiemnastkę czy rocznice ślubu!

Breakable icon icon by Icons8
Darmowa dostawa

Dołącz do newsletter i otrzymaj kod na darmową dostawę!

Guarantee icon icon by Icons8
Gwarancja satysfakcji

Nasze produkty są najwyższej jakości dlatego oferujemy 30 dniową gwarancję satysfakcji!

Good Quality icon icon by Icons8
Wysokoa jakość

Wykorzystujemy tylko róże najwyżej jakości, która każda jest poddana selekcji!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo korzystając z najbezpieczniejszych bramek płatniczych!

Balony z helem "REd Love"

Balony z helem Red Love w przepięknym kolorze czerwonego matu są idealne, aby pokazać naszej drugiej połówce jak bardzo ją kochamy! Czerwone balony w kształcie serca są wręcz stworzone do wszystkiego co kojarzy się z miłością jest to świetny prezent na rocznice związku, małżeństwa czy ślubu oraz walentynki!

Zestaw balonów Red Love stworzy romantyczną atmosferę i zaskoczy obdarowaną osobę! 

Dołącz do naszego Royal Newsletter i otrzymuj darmową dostawę i dostęp do strefy wyjątkowych cen!

Balony z helem - poczta balonowa

Balony z helem  należy zamówić optymalnie na dzień, w którym są potrzebne ewentualnie dzień poprzedzający, aby mieć pewność że balony są już na miejscu. Dzięki temu balony zachowają jak najdłużej hel i będą wyglądały idealnie w dzień przyjęcia lub wręczania prezentu. Nasza poczta balonowa nadje paczkę tego samego dnia jeżeli zamówienie jest zrealizowane do 12 godziny.

Balony mogą zostać wysłane bezpośrednio jako prezent wraz z dedykacją i słodkim prezentem. Potwierdzenie płatności jest wysłane na maila kupującego.

Darmowy transport jest możliwy dla osób, które dołączyły do naszego newslletera. Po dokonaniu zapisu od razu wysyłany jest maila z kodem na darmowy transport.

❗❗❗Nie płać za wysyłkę i skorzystaj z okazji już teraz❗❗❗

Więcej szczegółów o dostawie dowiesz się w zakładce wysyłka