❤️PROMOCJA WAKACYJNA ❤️
-8% NA FLOWER BOX W KOLORZE BORDO Z KODEM: WAKACJE
d
h
m
s

 Darmowa dostawa od 199 zł

⏱ Wysyłka w 24h!

Jak powstają wieczne róże

Jak powstają wieczne róże

Wieczne róże to przepiękne kwiaty, które są układne do flower box, w którym wytrzymują ponad 2 lata. Jednak zanim pudełko z różami trafi do naszych Klientów naturalne róże są poddane odpowiedniemu procesowi, które umożliwiają zachowanie ich parametrów przed długie lata.

Poznaj proces powstania wiecznych róże w Royal Roses dzięki czemu jeszcze bardziej pokochasz nasze produkty.

Etap pierwszy powstania wiecznej róży - Wybór róży

Róże dorastają w naturalnych warunkach na polach Azji pod okiem lokalnych farmerów. W odpowiednim momencie, aby zachować najpiękniejszy kolor róż są one ucinane i przygotowywane do procesu konserwacji. Co istotne, wybierane są róże jedynie w pełnym rozkwicie – jest to kluczowe w całym procesie.

Wybór róż to najważniejszy etap z pośród wszystkich etapów ponieważ do dalszego procesu mogę zostać dopuszczone tylko zdrowe róże – inne niestety tracą szybko płatki róż. 

Etap drugi powstawania wieczne róży - konserwacja róż

Świeżo ścięte róże od razu poddawane są procesowi konserwacji, aby jak najdłużej zachować ich świeżość i piękną barwę. Proces polega na zanurzeniu łodygi róży w przygotowanej substancji z gliceryny i kilku innych składnikach. Dokładny skład jest objęty ścisła tajemnicą każdego producenta. Podczas procesu stabilizacji naturalne soki rośliny zostają zamienione na preparat stabilizujący. 

Cały proces trwa kilka dni i po nim mamy do czynienia już z wiecznym kwiatem, a dokładnie z wieczną różą.

Etap trzeci powstawania wieczne róży - Kontrola jakości róż

Po całym procesie konserwacji róże poddawane są kontroli jakości. Każda róża jest ręcznie sprawdzana, tak aby do Klientów trafiały tylko te o czystej i idealnej barwie. Jeżeli róża przejdzie kontrolę jest umieszczana w specjalnie przygotowanym pudełku, aby główka róży nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. 

Pozwala to również bezpiecznie przechowywać główkę wiecznej róży do momentu kiedy zostanie umieszczona w flower boxie.

Etap czwarty - Przygotowanie Royal Flower Box

Gotowe wieczne róże są transportowane bezpośrednio do nas, tak aby nie zostały uszkodzone podczas transportu. Po otrzymaniu zamówienia od Klienta nasi pracownicy ręcznie przygotowują Royal Flower Box, aby dopilnować każdego najważniejszego szczegółu zamówienia.

Ważnym na tym etapie jest czas kiedy róże są umieszczane w welurowych pudełkach. Jeżeli wieczna róża zostanie umieszczona dopiero po otrzymaniu zamówienia zapobiega to odkształcaniu się główki róży. 

wieczna róża jak to działa

Zatem jak działa wieczna róż po zakończeniu 4 etapowego procesu powstania? Róże nie wymagają już wody, aby zachować swój piękny kształt oraz słońca ponieważ proces wzrostu jest zatrzymany. Dzięki temu faktycznie róże stają się wieczne i mogę być pięknym dodatkiem w domu przez długie lata. 

Użyj kodu, aby otrzymać 20 zł zniżki za szybki zakup powyżej 200 zł! Kup w ciągu 10 minut.

Kod wklej na stronie koszyka.

Otrzymaj 20 zł na zakupy!
1