❤️PROMOCJA WAKACYJNA ❤️
-8% NA FLOWER BOX W KOLORZE BORDO Z KODEM: WAKACJE
d
h
m
s

 Darmowa dostawa od 199 zł

⏱ Wysyłka w 24h!

Podziękowania dla rodziców na ślub

Breakable icon icon by Icons8
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Good Quality icon icon by Icons8
Wysoka jakość

Starannie selekcjonujemy róże - tak aby każda była najwyższej jakości!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, korzystając z najbezpieczniejszych bramek płatniczych!

Podziękowania dla rodziców na ślub – pomysły i inspiracje

Podziękowania dla rodziców na ślub

Ślub to chwila wyjątkowa, kiedy dwie kochające się osoby łączą się węzłem małżeńskim. Po uroczystej ceremonii bardzo często młoda para nie tylko przyjmuje prezenty ślubne, ale też je wręcza. Skromne upominki pamiątkowe zazwyczaj otrzymują goście weselni i rodzina. Jeśli chodzi o podziękowania dla rodziców, to nieraz mogą być większym wyzwaniem, ponieważ młodzi pragną możliwie najlepiej okazać bliskim swoją wdzięczność. Co więc wybrać jako podziękowania dla rodziców na ślub?

 

Klasyczny kosz prezentowy jako podziękowanie dla rodziców na ślub

W ramach podziękowania dla rodziców na ślub, bez wątpienia sprawdzą się uniwersalne i powszechnie stosowane klasyczne kosze prezentowe, zawierające na przykład zestaw słodyczy, kawy, herbaty i alkoholu.

Aby jednak stworzyć bardziej unikalne podziękowania dla rodziców od pary młodej, do takiego kosza można włożyć na przykład kupony na wspólny masaż lub opłacony weekend w klimatycznym miejscu. Kiedy bowiem potrzebne są podziękowania dla rodziców, ślub jest właśnie doskonałą okazją na tak nietypowe okazanie swojej wdzięczności bliskim za trud wychowania i opiekę przez całe życie.

Podziękowania dla rodziców na ślub - biżuteria na ten wyjątkowy dzień

Szukając prezentu jako podziękowania dla rodziców, ślub jest też dobrym momentem, by wręczyć im grawerowaną wybranym tekstem biżuterię, jak na przykład komplet złotych łańcuszków lub bransoletek. Takie piękne podziękowania dla rodziców od młodej pary z pewnością sprawią radość obdarowywanym. Co więcej, ten oryginalny prezent warto podarować rodzicom w zestawie z kwiatami. Oni wówczas na pewno ofiarują młodej parze spojrzenie pełne miłości rodzicielskiej.

Idealnie sprawdzi się pudełko na biżuterię z wiecznymi kwiatami.

Flower box jako oryginalne podziękowania dla rodziców

Okazać wdzięczność za trud wychowania można też w inny sposób. Szukając dla rodziców podziękowania na ślub, można wręczyć im unikalny bukiet wiecznych kwiatów. Będą to na pewno doskonałe podziękowania dla rodziców w ten wyjątkowy dzień. To unikalne i jedyne w swoim rodzaju podziękowania ślubne w formie wiecznych róż, które zachowują trwałość nawet przez dwa lata.

Jako szczególne podziękowania dla rodziców z pewnością się flower box od młodej pary, wzbogacone o symboliczny prezent, na przykład wspólne zdjęcie w ramce z imionami pary młodej oraz ze specjalną dedykacją dziękczynną za trud włożony w opiekę przez tyle lat. Niejedna firma oferuje piękne podziękowania dla rodziców na ślub także w formie wspólnej sesji zdjęciowej, by zaskoczyć ich wyjątkową pamiątką.

Pomysły na podziękowania dla rodziców ślub

Wybierając podziękowania dla rodziców – flower box, można te kwiaty zestawić z wieloma drobiazgami, które jeszcze zwiększą niespodziankę. W ten wyjątkowy dzień można jako szczególne podziękowania dla rodziców wręczyć też od młodej pary najlepszej jakości czekoladki i wino.

Jako podziękowania ślubne można również dodać urocze misie z róż które będą świetnie dopełniać flower box. Nasza firma oferuje piękne podziękowania dla rodziców na ślub także w formie róży w szkle albo w postaci ozdobnego pudełeczka na biżuterię z wieczną różą.

Poza tym piękne podziękowania dla rodziców na ślub jako dodatek do flower boxu, to także film zawierający wspólne chwile pełne miłości rodzicielskiej, które są bezcenne. Rodzice z pewnością docenią taki wyjątkowy prezent ślubny, wyrażający ogromną wdzięczność, jaką czują pary młode.

Użyj kodu, aby otrzymać 20 zł zniżki za szybki zakup powyżej 200 zł! Kup w ciągu 10 minut.

Kod wklej na stronie koszyka.

Otrzymaj 20 zł na zakupy!
1