WIECZNE RÓŻE

Wieczne róże w pudełku

Wieczne róże w pudełku

Wieczne róże to naturalne róże, które zostały poddane procesowi konserwacji, w którym polega między innymi na pozbyciu się wody z róż. U możliwa to wydłużenie życia wiecznych róż względem zwykłych nawet o 100 razy! Tak – wieczne róże mogą żyć nawet 2 lata i zachowywać piękny kształt i barwę przez ten okres! 

Wieczne róże są całkowicie bezpieczne dla człowiek i nie zagrażają zdrowiu. Dzięki procesowi konserwacji wieczne róże nie przyciągają owadów!

Wieczne róże w pudełku czyli popularne Flower Boxy są idealnym rozwiązaniem na prezent. 

Royal Flower Box - wieczne kwiaty

Royal Flower Box jest tworzony ręcznie przez naszych pracowników z wyselekcjonowanych wiecznych kwiatów, a dokładnie z wiecznych róż, które żyją nawet 2 lata. Dzięki odpowiedniemu procesowi nasz Flower Box, zachowuje idealny stan i przepiękny naturalny kolor prze cały okres swojego życia. 

Nasze pudełko na kwiaty jest wykonane z najwyżej jakości weluru, dzięki czemu idealnie będzie nadawać się na prezent dla najbliżej osoby. Całe pudełko jest wykonane na ternie Polski i dzięki temu mamy gwarancję najwyżej jakości, a jednocześnie mamy stały kontakt z producentem, co umożliwia nam realizacje wyjątkowych projektów! 

Kobiety uwielbiają otrzymywać kwiaty na każdą okazję i bez okazji! Piękne bukiety wyglądają świetnie niestety po tygodniu tracą swój urok i trzeba je wyrzucić – tu świetnie sprawdzi się nasz Royal Flower Box z wiecznych róż, które żyją do 2 lat! Wieczne róż idealnie pasują jako:

  • Prezent na rocznice
  • Prezent dla żony, dziewczyny i narzeczonej bez okazji!
  • Prezent urodzinowy
  • Prezent na walentynki
  • Prezent dla rodziców
  • Prezent z okazji awansu czy zakończenia studiów

Gwarancja satysfakcji

Nasze produkty wykonywane są ręcznie i tylko z najwyżej jakości róż. Każda z nich jest sprawdzana przed zapakowaniem do Flower Box ponadto dajemy 30 dniową gwarancję satysfakcji! Oznacza to, że możesz zwrócić towar do 30 dni bez podania powodu!

gwarancja bez tła

Dołącz do naszego Royal Newsletter i otrzymuj darmową dostawę i dostęp do strefy wyjątkowych cen!

Wieczne róże - Proces powstawania

I. Wybór róży

Róże dorastają w naturalnych warunkach na polach Azji pod okiem lokalnych farmerów. W odpowiednim momencie, aby zachować najpiękniejszy kolor róż są ucinane i przygotowywane do procesu konserwacji. Jest to kluczowy moment, aby róże były w pełnym rozkwicie.

II. Konserwacja róż

Świeżo ścięte róże od razu poddawane są procesowi konserwacji, aby jak najdłużej zachować ich świeżość i piękną barwę. Proces polega na zanurzeniu łodygi róży w przygotowanej substancji z gliceryny i kilku innych składnikach. Dokładny skład jest objęty ścisła tajemnicą każdego producenta. Podczas procesu stabilizacji naturalne soki rośliny zostają zamienione na preparat stabilizujący. 

III. Kontrola jakości róż

Po całym procesie konserwacji róże poddawane są procesowi kontroli jakości. Każda róża jest ręcznie sprawdzana, tak aby do Klientów trafiały tylko te o czystej i idealnej barwie.

IV. Przygotowanie Royal Flower Box

Gotowe wieczne róże są transportowane bezpośrednio do nas, tak aby nie zostały uszkodzone podczas transportu. Po otrzymaniu zamówienia od Klienta nasi pracownicy ręcznie przygotowują Royal Flower Box, aby dopilnować każdego najważniejszego szczegółu zamówienia.

Jak dbać o wieczne róże

Royal Flower Box nie wymaga żadnej pielęgnacji dzięki odpowiedniemu przygotowaniu. Dzięki odpowiedniej konserwacji wieczne róże będą wyglądać naturalnie i pięknie nawet przez 2 lata! Należy unikać stawiania róż w słońcu oraz nie podlewać!!!

Those Icons from www.flaticon.com

Wieczne róże nie wymagają wody

Freepik from www.flaticon.com

Nie stawiaj wiecznych róży bezpośrednio na słońcu

Icons made by hirschwolf from www.flaticon.com

Trzymaj wieczne róże w temperaturze pokojowej

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Czyść delikatnie z osiadającego  kurzu

Breakable icon icon by Icons8
Darmowa dostawa

Dołącz do newsletter i otrzymaj kod na darmową dostawę!

Guarantee icon icon by Icons8
Gwarancja satysfakcji

Nasze produkty są najwyższej jakości dlatego oferujemy 30 dniową gwarancję satysfakcji!

Good Quality icon icon by Icons8
Wysokoa jakość

Wykorzystujemy tylko róże najwyżej jakości, która każda jest poddana selekcji!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo korzystając z najbezpieczniejszych bramek płatniczych!

Wieczne róże - Znaczenie kolorów róż

gwarancja bez tła

Czerwona wieczna róża - znaczenie

Czerwona wieczna róż oznacza miłość, namiętność i pożądanie. Często jest wybierana jako prezent dla ukochanej osoby. Czerwona wieczna róż świetnie sprawdzi się jako prezent na walentynki, rocznicę lub inną wyjątkową Waszą okazję.

Biała wieczna róża - znaczenie

Biała wieczna róż oznacza lojalności, szacunku i honor. Często symbolizuje również pokorę i czystość. W związku z tym biała wieczna róża świetnie sprawdzi się na weselach oraz jako prezent dla osoby, którą darzymy dużym szacunkiem.

gwarancja bez tła
gwarancja bez tła

Różowa wieczna róża - znaczenie

Różowa wieczna róż jest połączenie róży czerwonej i białej. Jej znaczenie zależy od odcienia różowego – jasny symbolizuje podziw i uznanie i świetnie sprawdzi jako prezent na pierwszych randkach. Ciemniejszy róż oznacza wdzięczność i podziękowanie i jest bezpiecznym wyborem na wszelkie okazje.

Złota wieczna róża - znaczenie

Złota wieczna róż symbolizuje przyjaźń lub chęć złożenia gratulacji. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla osoby, która osiągnęła sukces zawodowy. Złotą wieczną różą możemy również obdarować naszych przyjaciół czy rodzeństwo. Jej wyjątkowy kolor sprawia, że Flower Box wygląda obłędnie!

gwarancja bez tła