...

WIECZNE RÓŻE

Wieczne róże

Wieczne róże to naturalne róże, które zostały poddane procesowi konserwacji polegający na pozbyciu się wody z róż. Umożliwia to wydłużenie żywotności wiecznych róż względem zwykłych nawet o 100 razy! Tak – wieczne róże mogą żyć nawet 2 lata i zachowywać piękny kształt i barwę przez ten okres! 

Wieczne róże są całkowicie bezpieczne dla człowieka i nie zagrażają zdrowiu. Dzięki procesowi konserwacji wieczne róże nie przyciągają owadów!

Wieczne róże są umieszczane często w pudełku czyli w popularnym Flower Box, który jest idealnym rozwiązaniem na prezent. 

Wieczne róże Royal Roses

Wszystkie pudełka kwiatowe są tworzony ręcznie przez nasz zespół z wyselekcjonowanych wiecznych kwiatów, które żyją nawet 2 lata! Dzięki odpowiedniemu procesowi nasz Flower Box, zachowuje idealny stan i przepiękny naturalny kolor prze cały okres swojego życia. 

Nasze pudełka na kwiaty są wykonane z najwyżej jakości weluru i idealnie nadają  się na prezent dla najbliższej osoby. Całe pudełko jest wykonywane na terenie Polski – dzięki temu mamy gwarancję najwyżej jakości oraz stały kontakt z producentem, co umożliwia nam realizacje wyjątkowych projektów! 

Kobiety uwielbiają otrzymywać kwiaty na każdą okazję i bez okazji! Piękne bukiety z naturalnych kwiatów wyglądają świetnie, niestety po tygodniu tracą swój urok i trzeba je wyrzucić – tu świetnie sprawdzi się nasz Royal Flower Box z wiecznych róż, które żyją do 2 lat! Wieczne róże idealnie pasują jako:

  • Prezent na rocznice
  • Prezent dla żony, dziewczyny i narzeczonej bez okazji!
  • Prezent urodzinowy
  • Prezent na walentynki
  • Prezent dla rodziców
  • Prezent z okazji awansu czy zakończenia studiów

Gwarancja satysfakcji

Nasze produkty wykonywane są ręcznie i tylko z najwyżej jakości róż. Każda z nich jest sprawdzana przed zapakowaniem do Flower Boxa. Ponadto dajemy 30 dniową gwarancję satysfakcji! Oznacza to, że możesz zwrócić towar do 30 dni bez podania powodu!

gwarancja bez tła

Dołącz do naszego Royal Newsletter i otrzymaj -10% na wszystkie produkty oraz dostęp do strefy wyjątkowych cen!

Jak powstają wieczne róże

ETAP I - Wybór róży

Róże dorastają w naturalnych warunkach na polach Azji pod okiem lokalnych farmerów. W odpowiednim momencie, aby zachować najpiękniejszy kolor róż są one ucinane i przygotowywane do procesu konserwacji. Co istotne, wybierane są róże jedynie w pełnym rozkwicie – jest to kluczowe w całym procesie.

Tak naprawdę to najważniejszy etap z pośród wszystkich ponieważ do dalszego procesu mogę zostać dopuszczone tylko zdrowe róże – inne niestety tracą szybko płatki róż . 

Wieczne róże

II. Konserwacja róż

Świeżo ścięte róże od razu poddawane są procesowi konserwacji, aby jak najdłużej zachować ich świeżość i piękną barwę. Proces polega na zanurzeniu łodygi róży w przygotowanej substancji z gliceryny i kilku innych składnikach. Dokładny skład jest objęty ścisła tajemnicą każdego producenta. Podczas procesu stabilizacji naturalne soki rośliny zostają zamienione na preparat stabilizujący. 

Cały proces trwa kilka dni i po nim mamy do czynienia już z wiecznym kwiatem, a dokładnie z wieczną różą.

III. Kontrola jakości róż

Po całym procesie konserwacji róże poddawane są kontroli jakości. Każda róża jest ręcznie sprawdzana, tak aby do Klientów trafiały tylko te o czystej i idealnej barwie. Jeżeli róż przejdzie kontrolę jest umieszczana w specjalnie przygotowanym pudełku, aby główka róży nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. 

Pozwala to również bezpiecznie przechowywać główkę wiecznej róży do momentu kiedy zostanie umieszczona w flower boxie.

IV. Przygotowanie Royal Flower Box

Gotowe wieczne róże są transportowane bezpośrednio do nas, tak aby nie zostały uszkodzone podczas transportu. Po otrzymaniu zamówienia od Klienta nasi pracownicy ręcznie przygotowują Royal Flower Box, aby dopilnować każdego najważniejszego szczegółu zamówienia.

Ważnym na tym etapie jest czas kiedy róże są umieszczane w welurowych pudełkach. Jeżeli wieczna róża zostanie umieszczona dopiero po otrzymaniu zamówienia zapobiega to odkształcaniu się główki róży. 

Wieczne róże

Jak dbać o wieczne róże

Częstym pytaniem przed zakupem od Klientów jest: jak dbać o wieczne różę? 

Odnośnie dbania o wieczne róże to najważniejszy etap to konserwacja róży. Jeżeli róża jest dobrze poddana całemu procesowi to róże wiecznie nie wymagają żadnej pielęgnacji. Róże nie posiadaj już wody, a wszystkie procesy, które odbywają się w róży są zakonserwowane w związku z tym wieczne kwiaty nie potrzebują wody i słońca!

Tak, należy unikać stawiania róż w słońcu oraz nie należy ich podlewać!!! Dodatkowy atut dla tych osób, które zapominają podlewać kwiatów 🙂

Those Icons from www.flaticon.com

Wieczne róże nie wymagają wody

Freepik from www.flaticon.com

Nie stawiaj wiecznych róż bezpośrednio na słońcu

Icons made by hirschwolf from www.flaticon.com

Trzymaj wieczne róże w temperaturze pokojowej

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Czyść delikatnie z osiadającego  kurzu

Breakable icon icon by Icons8
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Guarantee icon icon by Icons8
Gwarancja satysfakcji

Nasze produkty są najwyższej jakości, dlatego oferujemy 30 dniową gwarancję satysfakcji!

Good Quality icon icon by Icons8
Wysoka jakość

Starannie selekcjonujemy róże - tak aby każda była najwyższej jakości!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, korzystając z najbezpieczniejszych bramek płatniczych!

Wieczne róże - Znaczenie kolorów róż

Czerwona wieczna róża - znaczenie

Czerwona wieczna róża oznacza miłość, namiętność i pożądanie. Często jest wybierana jako prezent dla ukochanej osoby. Czerwona wieczna róża świetnie sprawdzi się jako prezent na walentynki, rocznicę lub inną wyjątkową okazję.

Sprawdź nasze wszystkie czerwone wieczne róże.

Biała wieczna róża - znaczenie

Biała wieczna róża oznacza lojalności, szacunek i honor. Często symbolizuje również pokorę i czystość. W związku z tym biała wieczna róża świetnie sprawdzi się jako prezent ślubny oraz jako prezent dla osoby, którą darzymy szacunkiem.

Sprawdź nasze wszystkie białe wieczne róże.

 

Różowa wieczna róża - znaczenie

Różowa wieczna róża jest połączeniem róży czerwonej i białej. Jej znaczenie zależy od odcienia różu – jasny symbolizuje podziw i uznanie – świetnie sprawdzi jako prezent na pierwszych randkach. Ciemniejszy odcień różu oznacza wdzięczność i podziękowanie – jest bezpiecznym wyborem na każdą okazję.

Sprawdź nasze wszystkie różowe wieczne róże.

Złota wieczna róża - znaczenie

Złota wieczna róża symbolizuje przyjaźń lub chęć złożenia gratulacji. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla osoby, która osiągnęła sukces zawodowy. Złotą wieczną różą możemy również obdarować naszych przyjaciół czy rodzeństwo. Jej wyjątkowy kolor sprawia, że Flower Box wygląda obłędnie!

Sprawdź nasze wszystkie różowe wieczne róże.

Wieczne róże wysłka

Wszystkie paczki z flower boxami z wiecznych róż są wysyłane dzięki naszej wysyłce kwiatów online w 24h na terenie całej Polski! Możliwe jest również zamówienie paczki na konkretny dzień, jeżeli chcemy komuś zrobić niespodziankę. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia paczki do paczkomatu INPOST.

W razie potrzeby możemy również wysłać paczkę na konkretną godzinę – prosimy w tym przypadku o kontakt przed zakupem. Wysyłka wiecznych róż za granicę również jest możliwe, ale każdorazowo taką paczkę wyceniamy indywidualnie. 

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.