❤️PROMOCJA WAKACYJNA ❤️
-8% NA FLOWER BOX W KOLORZE BORDO Z KODEM: WAKACJE
d
h
m
s

 Darmowa dostawa od 199 zł

⏱ Wysyłka w 24h!

Znaczenie kolorów wiecznych róż

Znaczenie kolorów wiecznych róż

Wieczne róże to kwiaty żyjące ponad 2 lata, ale oprócz swoim niesamowitym właściwością róże w zależności od kolor róż mają swoje znaczenie. Sprawdź znaczenia koloru róż przed zakupem, aby wybrać odpowiedni kolor róż, lub aby pochwalić się ciekawostką. 

Poniżej poznasz znaczenie kolorów róż, co pomoże Ci jeszcze lepszy wybór odpowiedniego flower box w zależności od okazji. 

Różowe róże - znaczenie

Różowa róża jest połączeniem róży czerwonej i białej. Jej znaczenie zależy od odcienia różu – jasny symbolizuje podziw i uznanie – świetnie sprawdzi jako prezent na pierwszych randkach. Ciemniejszy odcień różu oznacza wdzięczność i podziękowanie – jest bezpiecznym wyborem na każdą okazję.

Sprawdź nasze wszystkie różowe wieczne róże.

Białe róże - znaczenie

Biała róża oznacza lojalności, szacunek i honor. Często symbolizuje również pokorę i czystość. W związku z tym biała wieczna róża świetnie sprawdzi się jako prezent ślubny oraz jako prezent dla osoby, którą darzymy szacunkiem.

Sprawdź nasze wszystkie białe wieczne róże.

Czerwone róże - znaczenie

Czerwona róża oznacza miłość, namiętność i pożądanie. Często jest wybierana jako prezent dla ukochanej osoby. Czerwona wieczna róża świetnie sprawdzi się jako prezent na walentynki, rocznicę lub inną wyjątkową okazję.

Sprawdź nasze wszystkie czerwone wieczne róże.

Złote róże - znaczenie

Złota róża symbolizuje przyjaźń lub chęć złożenia gratulacji. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla osoby, która osiągnęła sukces zawodowy. Złotą wieczną różą możemy również obdarować naszych przyjaciół czy rodzeństwo. Jej wyjątkowy kolor sprawia, że Flower Box wygląda obłędnie!

Sprawdź nasze wszystkie złote wieczne róże.

Niebieskie róże - znaczenie

Niebieska róża oznacza chęć dokonania pewnej zmiany lub początek czegoś nowego. W związku z tym niebieskie róże mogą również oznaczać początek miłości. Znajdziemy również przypisywanie nadziei niebieskim różą. 

Sprawdź nasze wszystkie niebieskie wieczne róże.

Herbaciane róże - znaczenie

Herbaciany róż posiada podobne znaczenia jak tradycyjna różowa róża lecz jest kolorem bardziej stonowanym i delikatniejszym. Pudrowy róż przypominana barwy spokojne, naturalne idealnie sprawdzi się jako element dekoracyjny naszego domu czy biura.

Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą flower box z herbacianymi różami.

Czarne róże - znaczenie

W symbolice czarnej róży można dostrzec odniesienia do tajemniczego piękna, które ukrywa się głęboko w nas samych. Czarne róże są symbolem ukrytych talentów, pasji i zakochanych uczuć, które czasem trudno wyrazić słowami. To kwiaty dla tych, którzy mają odwagę odkrywać swoje najgłębsze emocje i pragnienia.

Czarne róże są również znakiem uporu i determinacji. Ich czarny kolor symbolizuje siłę i wytrwałość w dążeniu do celu, nawet w obliczu trudności. To kwiaty dla tych, którzy nie boją się wyzwań i idą przez życie zdecydowanie, niezależnie od przeciwności losu.

Sprawdź nasze czarne róże.

kolory róż znaczenie

Przedstawiliśmy najpopularniejsze róże oraz ich znaczenie. Jednak należy pamiętać, że mimo przypisania znaczenie do każdego koloru róż warto kierować się osobistymi preferencjami osoby, której chcemy wręczy wieczne róże.  Zatem nie musisz się bać swojej ukochanej wręczyć niebieskich czy różowych róż w ramach romantycznego prezentu. Pamiętaj, że licz się sama niespodzianka i moment podczas, którego wręczysz przepiękne kwiaty. 

Użyj kodu, aby otrzymać 20 zł zniżki za szybki zakup powyżej 200 zł! Kup w ciągu 10 minut.

Kod wklej na stronie koszyka.

Otrzymaj 20 zł na zakupy!
1