...

Rose Bear - przepiękny miś

Rose Bear

Rose Bear czyli potocznie nazywane misie z róż to hit w ostatnim czasie. Jest to romantyczny prezent, który sprawdzi się w wielu okazjach, w tym jako prezent na:
– Dzień Kobiet
– Walentynki
– Rocznicę ślubu i związku
– Urodziny
i na każdą inną okazję jak i oczywiście bez okazji!

Rose Bear wielkości

Rose Bear powstaje z ponad kilkuset piankowych róż. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać misia o różnej wielkości.

Mniejszy miś z róż o wysokości 25 cm składa się z około 500 piankowych róż i ze względu na swoją ceną jest świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy zrobić komuś małą niespodziankę!

Większy miś z róż to, aż 40 cm romantyzmu i 1000 piankowych róż. Większe misie są często kupowany na wyjątkowe okazje, która para chce razem celebrować. Tutaj mamy również do wyboru misi z sercem oraz bez serca.

Rose Bear dostawa

Rose bear z dostawą

Nasze misie z róż możemy dostarczyć  dzięki naszej wysyłce kwiatów online, która dostarczy prezent nawet na drugi dzień! Pamiętaj, że do wszystkich naszych misiów jest dołączone pudełko prezentowe, które jest owinięte piękną czerwoną kokardą. Nie musisz martwić się już o zapakowanie prezentu.

Dodatkowo każdego misia możesz zasypać płatkami róż, co spowoduje jeszcze większą niespodziankę! Sprawdź naszą ofertę misiów z róż w naszym sklepie Royal Roses i spersonalizuj swój prezent! Do każdego misia możesz dodać słodki prezent, balon z helem czy liścik z dedykacją!

Breakable icon icon by Icons8
Darmowa dostawa

Dołącz do newsletter i otrzymaj kod na darmową dostawę!

Guarantee icon icon by Icons8
Gwarancja satysfakcji

Nasze produkty są najwyższej jakości dlatego oferujemy 30 dniową gwarancję satysfakcji!

Good Quality icon icon by Icons8
Wysokoa jakość

Wykorzystujemy tylko róże najwyżej jakości, która każda jest poddana selekcji!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo korzystając z najbezpieczniejszych bramek płatniczych!

Rose Bear jakość

W internacie mamy do czynienia z wieloma stronami oferujące na zdjęciach przepiękne misie. Niestety z otrzymaną jakością misiów bywa różnie i często odbiega od tego, co oglądaliśmy na zdjęciach!

Royal Roses stawiamy na wysoką jakość i dlatego każdy miś przed włożeniem do pudełka prezentowego jest sprawdzany, tak aby zachować 100% zadowolenia wśród naszych Klientów.

W celu potwierdzenia naszej wysokiej jakości, każdy nasz miś jest objęty 30 dniową gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że bez podania przyczyny możesz misia zwrócić.

Dlaczego tak robimy?

Zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony i dostarczamy tylko produkty najwyższej jakości, których już nigdy nie będziecie chcieli oddać!

Dołącz do naszego Royal Newsletter i otrzymaj -10% na wszystkie produkty oraz dostęp do strefy wyjątkowych cen!

[activecampaign form=1]

obserwuj nas w mediach społecznościowych

Zapraszamy na nasz Instagram i Facebook, gdzie możesz obserwować nas na bieżąco i oczywiście nie zapomnij się zapisać do naszego Royal Newsletter, w którym możesz otrzymać dodatkowe kody rabatowe!

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.