❤️PROMOCJA WAKACYJNA ❤️
-8% NA FLOWER BOX W KOLORZE BORDO Z KODEM: WAKACJE
d
h
m
s

 Darmowa dostawa od 199 zł

⏱ Wysyłka w 24h!

Miś z róż opinie

Miś z róż opinie

Opinie o produkcie miś z róż. W intrenecie znajdzie wiele sklepów i portali oferujące misie z róż. Ceny wahają się nawet dwukrotnie przy tej samej wielkości misia. Sprawdźmy zatem jak szukać misia i na jakie opinie zwrócić uwagę.

Kwiatowy miś opinie o produkcie

Zacznijmy od najważniejszego, czyli od misia i jego jakości! Znajdziemy mnóstwo opinii, że produkt, który został zakupiony jest całkowicie inny od tego, co widzieliśmy na aukcjach czy w sklepach. Niestety jak to często bywa tanie = słabe i zazwyczaj ta reguła się potwierdza.

Miś z róż w większości przypadkach jest kupowany jako prezent dla najbliżej osoby w związku z tym nie możemy pozwolić sobie na zakup misia wątpliwej jakości. W związku z tym tak ważne jest skorzystać z misia z pozytywnymi opiniami.

Jak wygląda  jakość misia z róż w Royal Roses?

Każdy kwiatowy miś w Royal Roses przed włożenie do pudełka prezentowego jest sprawdzany przez nasz zespół. Pozwala nam to zachować najwyższą jakość naszych produktów oraz zadowolenie Klientów. Dzięki temu nie występuje ryzyko otrzymania misia z odpadającymi różyczkami. 

Jak możemy potwierdzić najwyższą jakość misiów w Polsce ?
Wszystkie nasz misie posiadają 30 dniową gwarancje satysfakcji. Oznacza to, że bez żadnego powodu możesz oddać misia! Jesteśmy pewni naszych produktów i wiemy, że osoba, która dostanie go w prezencie już nie będzie chciała oddać!

Breakable icon icon by Icons8
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Guarantee icon icon by Icons8
Gwarancja satysfakcji

Nasze produkty są najwyższej jakości, dlatego oferujemy 30 dniową gwarancję satysfakcji!

Good Quality icon icon by Icons8
Wysoka jakość

Starannie selekcjonujemy róże - tak aby każda była najwyższej jakości!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Bezpieczeństwo

Korzystamy tylko z bezpieczniejszych bramek płatniczych!

Pudełka prezentowe do misia z róż

Następny tematem do omówienie, który często jest poruszany w opiniach misia z róż jest dodatkowe pudełko prezentowe. Zdarzają się przypadki, że miś jest tańszy, ale już pudełko prezentowe jest dodatkowo płatne. Nasze pudełko prezentowo jest w cenie każdego misia i jest również przystrojone czerwoną kokardą prezentową! Pozwala to wysłać paczkę bezpośrednio do osoby, której chcemy zrobić niespodziankę!

Pudełko prezentowe możesz wypełnić płatkami róż, które stworzą niepowtarzalny efekt.

Miś walentynkowy

Dodatki do misia z róż

Ostatnim czynnikiem, który warto wziąć po uwagę to dodatkowe elementy do rose bear. W naszej ofercie jest możliwość zasypania każdego misia płatkami róż, które go ukryją.

Dodatkowo możesz spersonalizować prezent i dodać liścik z dedykacją. Dodanie liściku z dedykacją jest kluczowe przy każdym prezencie! Kobiety kochają personalizowane prezenty!

Jeżeli zależy Ci na jeszcze lepszych efektach możesz dodać balony z helem do paczki! Wybierając nasze misie z róż o najwyżej jakości możesz skorzystać z rabatu na balony z helem -50%

Kwiatowy miś opinie

Warto korzystać z sprawdzonych sklepów i tych, które oferują dodatkową gwarancję. Ważnym czynnikom przy wyborze misia jest również walor estetyczny, który zależy od indywidualnej oceny. W naszej ofercie posiadamy misie w różnych rozmiarach, kolorach oraz z opcją z sercem i bez. 

Sprawdź naszą ofertę misiów w Royal Roses i pamiętaj, że każdego misia możesz spersonalizować!

Użyj kodu, aby otrzymać 20 zł zniżki za szybki zakup powyżej 200 zł! Kup w ciągu 10 minut.

Kod wklej na stronie koszyka.

Otrzymaj 20 zł na zakupy!
1