Miś z Róż - jak zrobić samodzielnie

Miś z róż jak zrobić

Dzisiaj w artykule przedstawimy jak zrobić misia z róż samodzielnie ponieważ Royal Roses to nie tylko sklep z misiami z róż czy z flower box, ale również miejsce z wieloma przydatnymi informacji. Misie z róż w ostatnim czasie podbijaj rynek i są świetnym prezentem na każdą okazję. Dowiedz się się co będzie potrzebne do stworzenia samodzielnie przepięknego misia z róż i jak te wszystkie elementy ze sobą połączyć, aby powstał gotowy prezent!

Potrzebne artykuły do zrobienia misią z róż

Zanim zaczniemy tworzyć sami przepięknego Rose Bear musi uzbroić się w odpowiedni narzędzia i materiał. Cześć z nich możecie znaleźć w swoich domach, a cześć z nich należy kupić.

Pistolet do kleju i laski kleju na gorąco

Duża szansa, że już posiadacie w domu pistolet. Jeżeli nie to warto zwrócić uwagę przy zakupie na moc, która ma bezpośrednio wpływ na czas nagrzewanie się oraz średni kleju, który jest używany. Występują najczęściej 2 wielkości kleju 7 mm i 11 mm. 

Miś z róż jak zrobić

Styropianowy miś

Najważniejszy element czyli styropianowy miś, do którego będziemy przyklejać różyczki. W zależności od wielkości jaką chcemy osiągnąć mamy do wyboru misia 20 cm i 30 cm. Oczywiście są misie nawet po 70 cm, ale ciężko je dostać oraz mało kto ma, aż tyle cierpliwości! 

Styropianowy miś

Piankowe różyczki

Ostatnim elementem, bez którego nie zrobimy samodzielnie misia z róż to piankowe różyczki. W zależności od wybranej wielkości będziemy potrzebować około 400 różyczek dla misia 20 cm oraz około 500 dla 30 cm.

Miś z róż jak zrobić

Pudełko na misia z róż

Jest to opcjonalny element i warto nad nim się zastanowić kiedy chcemy wręczyć misia z róż jako prezent. Dodatkowo możemy zaopatrzyć się w płatki róż, którymi możemy zasypać misia z róż, żeby zwiększyć efekt niespodzianki! 

Poczta kwiatowa

Proponowane produkty

Jak zrobić misia z róż w 60 minut

Jeżeli mamy już wszystkie niezbędne rzeczy możemy zaczynać tworzyć naszego cudownego misia z róż! Zaczynamy od ułożenie rozgrzania pistoletu z klejem – im mamy większą moc tym krócej musimy czekać. Ważne jest, aby pistolet był mocno rozgrzany wtedy nie musimy męczyć się z klejeniem. 

Następnie rozpakowujemy różyczki w kolorze, którym sobie wybraliśmy i przygotowujemy styropianowego misia. I zaczynamy kleić każdą różyczkę do misia, jedna po drugiej i tak do około 400 – 500 różyczek 🙂 Warto zacząć od wewnętrznych krawędzi i przyklejać różyczki od misia ponieważ dzięki temu unikniemy pustych przestrzeni. Nie martw się, że styropian pod wpływem kleju się odkształca – nie będzie tego widać. 

Dajcie znać w komentarzach ile czasu zajęło przyklejenie wszystkich różyczek!