❤️PROMOCJA WAKACYJNA ❤️
-8% NA FLOWER BOX W KOLORZE BORDO Z KODEM: WAKACJE
d
h
m
s

 Darmowa dostawa od 199 zł

⏱ Wysyłka w 24h!

Miś z Róż - jak zrobić samodzielnie

Miś z róż jak zrobić

Dzisiaj w artykule przedstawimy jak zrobić misia z róż samodzielnie ponieważ Royal Roses to nie tylko sklep z misiami z róż czy z flower box, ale również miejsce z wieloma przydatnymi informacji. Misie z róż w ostatnim czasie podbijaj rynek i są świetnym prezentem na każdą okazję. Dowiedz się się co będzie potrzebne do stworzenia samodzielnie przepięknego misia z róż i jak te wszystkie elementy ze sobą połączyć, aby powstał gotowy prezent!

Potrzebne artykuły do zrobienia misią z róż

Zanim zaczniemy tworzyć sami przepięknego Rose Bear musi uzbroić się w odpowiedni narzędzia i materiał. Cześć z nich możecie znaleźć w swoich domach, a cześć z nich należy kupić.

Pistolet do kleju i laski kleju na gorąco

Duża szansa, że już posiadacie w domu pistolet. Jeżeli nie to warto zwrócić uwagę przy zakupie na moc, która ma bezpośrednio wpływ na czas nagrzewanie się oraz średni kleju, który jest używany. Występują najczęściej 2 wielkości kleju 7 mm i 11 mm. 

Miś z róż jak zrobić

Styropianowy miś

Najważniejszy element czyli styropianowy miś, do którego będziemy przyklejać różyczki. W zależności od wielkości jaką chcemy osiągnąć mamy do wyboru misia 25 cm lub miś 40 cm. Oczywiście jest nawet miś gigant, który ma 70 cm, ale ciężko je dostać oraz mało kto ma, aż tyle cierpliwości! 

Styropianowy miś

Piankowe różyczki

Ostatnim elementem, bez którego nie zrobimy samodzielnie misia z róż to piankowe różyczki. W zależności od wybranej wielkości będziemy potrzebować około 400 różyczek dla misia 20 cm oraz około 500 dla 30 cm.

Miś z róż jak zrobić

Pudełko na misia z róż

Jest to opcjonalny element i warto nad nim się zastanowić kiedy chcemy wręczyć misia z róż jako prezent. Dodatkowo możemy zaopatrzyć się w płatki róż, którymi możemy zasypać misia z róż, żeby zwiększyć efekt niespodzianki! 

Wysyłka kwiatowa

Proponowane produkty

Jak zrobić misia z róż w 60 minut

Jeżeli mamy już wszystkie niezbędne rzeczy możemy zaczynać tworzyć naszego cudownego misia z róż! Zaczynamy od ułożenie rozgrzania pistoletu z klejem – im mamy większą moc tym krócej musimy czekać. Ważne jest, aby pistolet był mocno rozgrzany wtedy nie musimy męczyć się z klejeniem. 

Następnie rozpakowujemy różyczki w kolorze, którym sobie wybraliśmy i przygotowujemy styropianowego misia. I zaczynamy kleić każdą różyczkę do misia, jedna po drugiej i tak do około 400 – 500 różyczek 🙂 Warto zacząć od wewnętrznych krawędzi i przyklejać różyczki od misia ponieważ dzięki temu unikniemy pustych przestrzeni. Nie martw się, że styropian pod wpływem kleju się odkształca – nie będzie tego widać. 

Dajcie znać w komentarzach ile czasu zajęło przyklejenie wszystkich różyczek! 

Użyj kodu, aby otrzymać 20 zł zniżki za szybki zakup powyżej 200 zł! Kup w ciągu 10 minut.

Kod wklej na stronie koszyka.

Otrzymaj 20 zł na zakupy!
1